V neděli 7.2. nás čekal atraktivní soupeř HC Motor České Budějovice.Ve čtvrtek a pátek 4.2. a 5.2. se tým osmé třídy zůčastnil obou anket o nejlepší sportovní mládežnický kolektiv a také v jednotlivcích byl nominován Tomáš Holar. Vše dopadlo jako v pohádce. Tým osmé třídy byl oceněn dvakrát a taktéž v jednotlivcích bral Tomáš Hollar všechny ocenění. Děkujeme všem , kteří se na tomto skvělém úspěchu strakonického hokeje podíleli ať v řadách trenérů , rodičů a ostatních přátel tohoto ročníku 2002.

HC Strakonice – HC Motor České Budějovice

Již 18s dává první branku T.Hollar po přihrávce M.Jandy(1:0).V 7.min. střílí branku po dorážce T.Holar a asistenci J.Koryťáka(2:0).Ve 12.min přidává naší branku M.Janda po přihrávce T.Hanáka(3:0).V 17.min dává branku po střele od modré čáry D.Kašpar po přihrávce J.Koryťáka(4:0).V 18.min hrajeme přesilovou hru a nepozornou rozehrávku trestá soupeř brankou(4:1).

Ve 29.min dostáváme branku z ojedinělého protiútoku soupeře(4:2).Ve 38.min náš tým uklidňuje J.Slanina po asistenci D.Kašpara(5:2).

Poslední branku zápasu v 57min. střílí T.Hollar po přihrávce T.Hanáka(6:2).

Všichni chlapci dnes příkladně bojovali, ale nechali jsme se zbytečně vylučovat a v některých pasážích hry jsme se soustředili jen na osobní souboje se soupeřem, který nám chtěl vnutit jejich hrubý herní styl.

 

HC Strakonice – HC Motor České Budějovice     6:2  (4:1,1:1,1:0).

Branky:     3x T.Hollar,M.Janda,D.Kašpar,J.Slanina.

asistence:     2x J.Koryťák,2x T.Hanák,M.Janda,D.Kašpar.

 

Sestava:            P.Kopolovič-V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda”C”, D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,F.Andrle,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček