V sobotu 30.1.2016 jsme v dalším kole LSŽ A přivítali  tým HC Kobra Praha. Všichni se těšíme na další mistrovské utkání , protože v minulém kole jsme neodehráli zápas s Lužnicí.

HC Strakonice – HC Kobra Praha

Ve 3.min střílí první naší branku T.Hanák po asistencích M.Jandy a T.Hollara (1:0).ve 12.min dává branku T.Hollar po asistencích M.Jandy a T.Hanáka(2:0). Třetí branku přidává ve 14.min V.Svach po přihrávce F.Andrleho(3:0).

Ve 21.min dává branku T.Hollar po asistenci M.Jandy(4:0).Ve 29.min opět trojice T.Hollar dává branku a podíl na asistencích M.Janda a T.Hanák(5:0).Ve 32.min dává další naší branku M.Janda po asistenci T.Hanáka(6:0).Ve 38.min střílí branku T.Hanák po přihrávkách M.Havlíčka a M.Jandy(7:0).

Ve 41.min zvyšuje naše vedení M.Janda po přihrávce T.Hollara(8:0).Ve 42.min se zapisuje do listiny střelců J.Janoch a podíl na asistencích měli D.Kašpar a V.Svach(9:0).Ve 47.min dává desátou branku T.Hanák po asistencích T.Hollara a M.Jandy(10:0).Hosté v 57.min dávají čestnou branku a utkání končí stavem (10:1).

Dnes je třeba samozřejmě pochválit celý tým za vítězství a předvedený výkon. Pochvalu zaslouží trojice T.Hanák,T.Hollar a M.Janda celkem za 20 bodů v tomto zápase.

HC Strakonice  – HC Kobra Praha        10:1  (3:0, 4:0, 3:1).

Branky:           3x T.Hanák,3x T.Hollar,2x M.Janda, J.Janoch, V.Svach .

asistence  :    6x M.Janda,3 xT.Hollar,3x T.Hanák, F.Andrle, M.Havlíček, D.Kašpar,V.Svach.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,M.Böhm,D.Kašpar,M.Janda”C”,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,F.Andrle,Š.Kouba,R.Dub.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček