23.1.2016 HC Strakonice – HC Střelci SLH J.Hradec 13:2 3:1 6:1 4:0
asistence 1 Drančák-3, Císař Mat.-3, Solařová-2, Kubíček, Mikeš, Walter, Zralý
asistence 2 Ryba-2, Drančák, Zralý
tresty: Mikeš-2, Vondrášek, Šíma

Již na 9-tou hodinu ranní byl naplánován začátek zápasu dalšího kola ligy ml. žáků, ve kterém hostili Strakonice „Střelce“ z J.Hradce. Po minulém víkendu, kdy se nehrálo, vypadali kluci nabuzení s touhou po vítězství. A hned úvod utkání se jim povedl, když se na začátku 4. minuty ujali vedení. Na začátku 8. minuty sice soupeř vyrovnal na 1:1, ale do konce třetiny kluci stačili rozvlnit síťku ještě dvakrát a třetina skončila za stavu 3:1. Ve druhé třetině (snad definitivně) zmizelo trápení se v koncovce a 6 gólů z 18 střel na branku toho bylo jasným důkazem. Za soupeře se podruhé trefil Max Kotrba a na tabuli svítilo po dvou třetinách skóre 9:2. Naši odcházeli do kabiny spokojení. V poslední třetině (při poměru střel na bránu 11:11) se již soupeř neprosadil, naopak naši borci přidali další 4 branky a tak se mohli na konci zápasu radovat z vysoké výhry 13:2 a dalších dvou bodů do tabulky.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Ryba, Šíma, Ešler, Solařová, Walter, Kubíček,                                 Mikeš, Křivanec, Petele, Zralý

Martin Walter

as. trenéra a ved. mužstva