Dorostenci HC Strakonice v sobotu 17.01.2016 na domácím ledě v zápase Krajské ligy dorostu porazili Rokycany šesti gólovým rozdílem, ale nepředvedli bůhvíjak líbivý hokej. Evidentně podlehli vědomí, že hrají proti poslednímu týmu tabulky a snažili se spíše o individuální prosazení se, než o kombinační hru. V obranné hře vytvořili také pár hrubek a když připočteme neproměněné šance, výsledkem byla prohraná první třetina v poměru 0:1. Ve zbývající části hry sice branky padaly převážně do sítě hostí, ale obraz hry se příliš nezměnil, ani přes nabádání trenérů do kombinace. Za zmínění však stojí ukázková akce po ose Kotrba, Babor, Pek, v 56. minutě, která musela potěšit oko diváka a zejména finální přihrávka Daniela Babora na Šimona Peka, pro něhož už nebyl problém dostat puk do odkryté brány.

HC Strakonice – TJ DDM Rokycany 12:6 (0:1, 6:4, 6:4)

Branky a nahrávky Strakonice: 20,22 Švec (Bida, Hřebíček), 36,37 (Řehoř, Kolařík), 27,49 Švec, 32,38 Švec (Řehoř, Babor), Vítovec (Kotrba), 39, 37, Švec, 40,48 Řehoř (Švec), 45, 37 Pek (Bida), 47,41 Pek (Kolařík), 50,36 Švec (Vítovec, Hřebíček), 55,29 Bida (Pek, Švec), 55,53 Pek (Babor, Kotrba).

Branky a nahrávky Rokycany: 18,49 Karbulka, (Bubla, Hrůza), 22,22 Vild (Bubla), 41,01 Karbulka (Bubla), 44,59 Hrůza (Karbulka), 46,57 Kešner (Brejchová, Koukolík), 54,05 Němeček (Svoboda, Brejchová).

Sestava Strakonice: Vlček, Kratochvíl – Hřebíček, Kolářík, Vítovec, Švec, Bida, Babor, Kotrba, Pek, Pála, Řehoř, Kajtman, Matašovský,

Sestava Rokycany:  Schwarz, Franta Tomáš – Brůha, Bubla, Janda, Hrůza, Hommer, Němeček, Koukolík, Kešner, Stránský, Svoboda,Vilda, Karbulka, Brejchová, Sentenský,

Rozhodčí: Vovčko, Vacek, Sýkora

Vyloučení: 3:7          Využití: 1:1