V sobotu 9.1.2016 jsme odehráli další mistrovský zápas soutěže LSŽ A v Třemošné s místním HC Meteor .

HC Meteor Třemošná –  HC Strakonice

V 6.min se ujímáme vedení brankou T.Hollara a asistencemi D.Kašpara a J.Janocha(0:1).V 15.min ale domácí srovnávají (1:1). V začínající 20.min přidává naší branku M.Janda po přihrávce T.Hollara(1:2).

Ve 26.min zápasu odskakujeme soupeři . Branku střílí M.Janda po přihrávce J.Budíka(1:3).Ve 27.min opět přidává svůj brankový příspěvek M.Janda po asistencích Š.Kouby a T.Hollara(1:4).Ve 31.min Meteor snižuje na (2:4). Ve 35.min velí do útoku opět M.Janda , kerý střílí branku a asistenci si připsal F.Andrle(2:5).

Ve 49.min zápasu přidává dnes poslední naší branku V.Svach(2:6).V 52.min zápasu domácí ještě korigují na konečných(3:6).

Dnes to nebyl jednoduchý zápas , protože soupeř zaujímá v tabulce 3.místo . Všichni hráči,ale dali do zápasu všechno a zaslouženě vyhráli další mistrovský zápas v soutěži (19 x výhra  a 1x remíza). Zajímavostí v zápase jsou 4x branky M.Jandy v rozmezí 16. minut zápasu.

HC Meteor Třemošná – HC Strakonice  3:6  (1:2, 1:3, 1:1).

Branky: 4x M.Janda,T.Hollar,V.Svach.

asistence:  2x T.Hollar,D.Kašpar,J.Janoch,J.Budík,Š.Kouba,F.Andrle.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,M.Havlíček,J.Koryťák,J.Budík,F.Vaněček,M.Böhm,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,T.Hollar,J.Janoch,Š.Kouba,F.Andrle.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček