Junioři:  HC Strakonice – HC DDM Č. Budějovice 7 : 3 ( 2 : 1 ) ( 1 : 1 ) ( 4 : 1 )
Branky: Dlouhý 2x, Vlček 2x, Škoda, Petele, Bednařík

Asist.: Bednařík 2x, Dlouhý 2x, Poláček

Sestava: Štrobl,Vastl – Janoch, Hozman, Franta, Menšík, Vlček, Petele, Poláček, Mikeš, Škoda, Zádamský, Kursch, Hřebíček, Papež, Dlouhý, Křenek, Bednařík, Marek

Nejlepší hráč: Dlouhý, Škoda

Vedoucí mužstva Papež Jaroslav:

První utkání v Novém roce sehráli junioři s DDM Č. Budějovice. Od začátku zápasu byli domácí nervózní, vázla kombinace, čehož využili hosté k vedoucímu gólu. V závěru třetiny bránili naši hráči oslabení 5 na 3, ale po vypíchnutí kotouče přišlo rychlé zakončení a vyrovnávací gól. O necelou půl minutu ještě při oslabení 5 na 4 přišel druhý úder.

Prostřední dějství bylo opatrnější, s cílem hlavně zbytečně neinkasovat. Na obou stranách padlo po jedné brance. Do třetí třetiny vstoupili domácí velmi aktivně, více se hrálo před brankou hostů a promítlo se to i do skóre. Zasloužené vítězství nad lídrem tabulky, negativem je mnoho zbytečných faulů