V úterý 22.12.2015 na nás čekal poslední mistrovský zápas v roce 2015 a to dohrávka s Motorem České Budějovice na ZS ve Vimperku .

HC Strakonice – HC Motor České Budějovice

Již v 1.min se ujímáme vedení po střele T.Hollara a asistencích T.Hanáka a M.Jandy (1:0). V 9.min přidáváme branku střelou M.Jandy s asistencí T.Hanáka (2:0).Ve 12.min zvyšuje naše vedení M.Janda po přihrávce T.Hollara (3:0).Ve 14.min opět střílí branku M.Janda po asistencích T.Hollara a F. Vaněčka (4:0).V 17.min přidává poslední branku první části hry D.Kašpar po přihrávkách J.Slaniny a V.Svacha (5:0).

Ve 32.min dává branku T.Hanák po přihrávce T.Hollara (6:0).V téže minutě soupeř dává svojí první branku v zápase (6:1). Ve 33.min přidává dnes svůj čtvrtý příspěvek M.Janda po asistenci T.Hanáka (7:1).

Poslední naší branku v tomto zápase střílí ve 47.min F.Andrle po asistencích Š.Kouby a V.Svacha (8:2).V 54.min hosté ještě korigují na konečných (8:2).

Na závěr bych chtěl družstvo pochválit za dosažené výsledky a přístup celého týmu v roce 2015. Popřát všem hráčům a rodičům okolo tohoto týmu hlavně hodně stěstí, zdraví a sportovních výsledků v roce 2016 .

HC Strakonice – HC Motor České Budějovice     8:2  (5:0,2:1,1:1).

Branky:     4x M.Janda, T.Hollar,D.Kašpar,T.Hanák,F.Andrle.

asistence:     3x T.Hollar ,3x T.Hanák ,2x V.Svach ,M.Janda, F.Vaněček ,J.Slanina ,Š.Kouba.

Sestava:            P.Kopolovič-V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Janda”C”, D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,R.Dub,F.Andrle,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček