19.12.2015 IHC Písek – HC Strakonice 4:7 1:0 1:3 2:4
branky: Císař Mat.-2, Drančák-2, Zralý-2, Ryba
asistence 1 Kubíček-2, Císař Mat.
asistence 2
tresty: Drančák-2, Vondrášek

V sobotu 19.12. odjeli naši páťáci do Písku, kde proti IHC Písek načali druhou polovinu ligy ml. žáků. Písečtí nám chtěli vrátit porážku, kterou jsme jim uštědřili na začátku soutěže na našem ledě a začali zápas s velkým nasazením. Přehrávali a přebruslovali naše hráče a tak se na začátku 10.minuty po střele Velíška ujali vedení. Do konce třetiny se jim však již našeho dobře chytajícího Maxe Vágnera nepodařilo překonat (poměr střel na branku 8:4 pro soupeře). První polovina druhé třetiny se nesla ve stejném duchu, když hned v první minutě jsme inkasovali další gól (Seidl). Na konci  32.minuty jsme se konečně gólově prosadili, když po spolupráci obránců Kubíčka a Ryby na modré čáře druhý jmenovaný parádně vystřelil a brankář hostí musel lovit puk ze své brány. Podobně padl i druhý gól, když tentokrát si od modré sjel Zralý a jeho střelu písecký brankář opět nepokryl. Na začátku 40.minuty se trefil Císař Mat. a my jsme se ujali vedení. Ve třetí třetině už soupeř polevil (začal hrát na dvě pětky, což se projevilo únavou těchto hráčů) a tak si naši kluci vedení již vzít nedali a dotáhli zápas do vítězného konce.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Prušák, Vondrášek, Kubíček, Šíma, Walter, Drančák, Solařová, Ryba, Mikeš, Petele, Lukeš, Zoch, Zralý

Martin Walter

as. trenéra a ved. mužstva