V neděli 13.12. jsme doma v posledním domácím zápase hraném na ZS ve Strakonicích v tomto roce hostili v  lize SŽA tým HC Tábor .

HC Strakonice – HC Tábor

Již ve 2.min se ujímáme vedení po brance D.Kašpara a přihrávce J.Slaniny(1:0).Po pěkné samostatné akci střílí další branku T.Hollar v 5.min(2:0).V 11.min zvyšuje T.Hollar po dvou asistencích od M.Jandy a T.Hanáka(3:0).V 16.min naší další branku střílí Š.Kouba po přihrávkách F.Andrleho a R.Duba(4:0).V 18.min vidíme opět pěknou hokejovou akci zakončenou brankou J.Janochem a asistencí D.Kašpara(5:0).Ve 20.min dává branku T.Hollar po přihrávce T.Hanáka(6:0).

Ve 24.min opět dává branku dvojice T.Hollar a asistence T.Hanák (7:0).Ve 35.min opět perfektní přečíslení soupeře v jeho útočném pásmu a branku z první střílí D.Kašpar po přihrávkách J.Janocha a T.Hollara(8:0).Ve 38.min využívá nepozornosti hostujícího brankáře T.Hanák (9:0).

Ve 46.min střílí naší poslední branku v tomto zápase T.Hanák po asistenci T.Hollara(10:0).

Za dnešní výhru musíme všechny hráče opět pochválit za předvedený výkon a je třeba dnes vyzvezdout vychytanou nulu v brance zásluhou Petra Kopoloviče. Několikrát v zápase čelil samostatným nájezdům hostujích hráčů a nedovolil jim korigovat dnešní stav 10:0.V útoku dnes řádila dvojice T.Hollar a T.Hanák, která si připsala celkem 11bodů v kanadské bodování.

HC Strakonice – HC Tábor     10:0  (6:0,3:0,1:0).

Branky:   4xT.Hollar,2xD.Kašpar,2xT.Hanák,Š.Kouba,J.Janoch.

asistence  .  3xT.Hanák,2xT.Hollar,J.Slanina,M.Janda,F.Andrle,R.Dub,D.Kašpar,J.Janoch.

Sestava:            P.Kopolovič-V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda”C”, D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,R.Dub,F.Andrle,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček