12.12.2015 HC Tábor – HC Strakonice 2:2 0:1 2:0 0:1
branky: Solařová, Petele
asistence 1 Petele, Ryba
asistence 2
tresty: Křivanec, Lukeš, Ešler, Drančák

V sobotu měli naši páťáci na programu 18.kolo LMŽ, ke kterému odcestovali do Tábora. Opět na ně čekal těžký soupeř, který v posledních kolech sbíral body, když z posledních šesti utkání prohrál pouze dvě. Naši začali dobře, když se na začátku třetí minuty trefila Solařová (asistence Petele) a otevřela tak skóre zápasu. Soupeř nás však vůbec nešetřil a hlavně bruslením a hrou do těla nám dával zabrat. Bohužel některé nečisté zákroky (údery do oblasti krku a hlavy, údery loktem) sudí nepískali a tak zbytečně probouzeli emoce. Druhou třetinu jsme se gólově neprosadili, naopak soupeř se ujal vedení když nám vstřelil dvě branky (z toho jednu při početní výhodě). Ve třetí třetině jsme dokázali srovnat, když obránce Ryba dokázal projít přes tři protihráče a vystřelit a odražený puk dostal za gólmanova  záda Petele. V závěru utkání /57:18/ nás po komentáři trenéra k výkonu sudích poslal rozhodčí do oslabení a dal tak domácím šanci na stržení vítězství na svou stranu. Aby toho nebylo málo,tak nás sudí poslal v čase 59:13 do dvojnásobného oslabení, když zcela nesmyslně vyloučil Drančáka (za zdržování hry), který když odehrával puk na soupeřovu polovinu přestřelil mantinel (kotouč odehrával již ze středního pásma).  V dramatickém závěru tým podržel brankář Vágner, který nedovolil soupeři dostat puk za svá záda.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Mikeš, Ryba, Walter, Prušák, Lukeš, Křivanec, Šíma, Petele, Solařová, Ešler, Zralý