Skvělé představení mají za sebou české reprezentantky na turnaji v Kanadě. Svěřenci trenéra Fidrmuce vyhrály všech šest zápasů na zimním stadionu nedaleko Calgary, ve finále přehrály Red Deer Hockey Academy 2:1 a zaslouženě slaví zisk zlata.

Mezi nominovanými hráčkami nechyběla Veronika Bucifalová! Odchovanec strakonického hokeje. Veronika za šest odehraných utkání na turnaji nasbírala celkem 4 kanadské body za 3 branky a 1 asistenci. Veronika tak patří k důležitým hráčkám národního výběru jak do 18ti let tak i v dospělém národním týmu, ve kterém pravidelně nastupuje. Momentálně Veronika působí v kanadské soutěži Ontario Hockey Academy .

Výsledky národního týmu v Kanadě:

Red Deer Academy vs. CZE 1:2

České reprezentantky do 18 let vyhrály všechny zápasy na turnaji v Kanadě a slaví zlato. Ve finále přehrály Red Deer Hockey Academy 2:1. Branky ČR: 23. Bucifalová (Mašková), 26. Erbenová (Hymlarová).

CZE vs. Red Deer Sutter 2:0

České reprezentantky do 18 let si na turnaji v Kanadě zahrají finále. Svěřenkyně trenéra Fidrmuce vyhrály i čtvrtý zápas v zámoří a v boji o zlato tak budou favoritky. Česko vs. Red Deer Sutter 2:0. Branky ČR: 24. Patočková (Bucifalová), 30. Hymlárová (Neubauerová).

St. Albert vs. CZE 0:5

Podruhé za sebou dokázaly české reprezentantky do 18 let porazit na turnaji v Kanadě tým St. Albert, v zámoří zatím nezaváhaly. St. Albert vs. Česko 0:5. Branky ČR: 26. Patočková (Erbenová), 30. Pytlíková (Patková), 38. Jůzková (Kosinová) 39. Bucifalová (Ženíšková) 43. Patočková (Mašková).

CZE vs. St. Albert 3:1

České reprezentantky do 18 let zvládly i druhý zápas v rámci turnaje v Kanadě, v Calgary zatím nezaváhaly. Česko vs. St. Albert 3:1. Branky ČR: 29. Erbenová (Smetková), 34. Erbenová (Neubauerová), 40. Neubauerová (Erbenová).

New Mexico vs. CZE 0:4

V úvodním zápase turnaje v Kanadě porazily české reprezentantky do 18 let jednoznačně Nové Mexiko. New Mexico vs. Česko 0:4. Branky ČR: 6. Neubauerová (Zedníková), 8. Hymlarová (Zítková, Patková), 14. Bucifalová (Zedníková, Martinů), 15. Patková (Pytlíková).