TJ DDM Rokycany – HC Strakonice 2:7 (1:1, 1:3, 0:3)    06.12.2015

Branky Rokycany: 07,05 Brůha (Franta Miloš, Hommer), 29,30 Hrůza (Vild)

Branky Strakonice: 03,59 Kroupa (Švec), 26,07 Švec (Bida), 33,47 Pek (Kroupa), 36,06 Pek (Kotrba, Babor), 42,51 Švec 46,44 Bida (Švec, Řehoř), 56,38 Hřebíček (Švec)

Sestava Rokycany: Franta Tomáš – Vild, Franta Miloš, Brůha, Bubla, Janda, Hrůza, Sentenský, Hommer, Němeček, Brejchová, Kešner, Stránský,

Sestava Strakonice: Vlček, Kratochvíl – Vítovec, Hřebíček, Kolařík, Řehoř, Švec, Bida, Pek, Kotrba, Matašovský, Babor, Kajtman, Kroupa,

Vyloučení: 7: 6 + TS

Využití: 1:3

Z nedělního utkání Krajské ligy dorostu mezi TJ DDM Rokycany a HC Strakonice, které se odehrálo na ledě v Rokycanech, vyšli opět vítězně dorostenci HC Strakonice. Domácí však nedali své body zadarmo a hlavně v první půli zápasu nás hodně potrápili, což vyplynulo z neochoty hrát kombinační hru a z nepřesné koncovky. Od druhé půlky utkání pak přišlo mírné zlepšení, které se téměř okamžitě projevilo na skóre zápasu. Ne že bychom od té doby hráli bez chyb, ale když už jsme chyby vytvořily, kluci je svou bojovností napravili a zabránili domácím v úspěšném zakončení. Na výsledku utkání má svůj nezpochybnitelný podíl také brankář Václav Vlček.

Zedník Jiří