V neděli 6.12 jsme odcestovali na další  mistrovský zápas LSŽ A . Od 16h jsme se utkali na  hlavní ploše HC  Motor České Budějovice.

HC Motor České Budějovice – HC Strakonice

V 3.min nás domácí trestají brankou po našem špatném rozehrání v naší třetině (1:0).Ve 14.min vyrovnává M.Janda(1:1).V 17.min neproměňujeme nabídnuté tresné střílení a po první třetině je stav vyrovnaný.

Ve 21.min dává naší branku J.Slanina po přihrávce F.Andrleho(1:2).Ve 26.min využíváme přesilovou hru . Naší branku dává M.Janda po asistenci Š.Kouby(1:3).Ve 31.min zvyšuje T.Hollar po přihrávce T.Hanáka(1:4).Ve 33.min jsme důraznější před soupeřovo brankářem . Branku dává J.Janoch po přihrávce D.Kašpara (1:5).Ve 35.min domácí snižují (2:5).Ve 36.min přidává naší dnes poslední branku J.Slanina (2:6).

V poslední třetině branka nepadla  a tak jsme mohli na konci zápasu slavit další vítězsví v letošním ročníku LSŹ A .

Dnes i když domácí vedli hned od 3.min , tak púsobili po celý zápas dost odevzdaně a našim chlapcům to hodně pomohlo , protože dnes hodně přihrávek nenacházelo volného hráče.V neděli 13.12. v 11:15 hostíme dalšího atraktivního soupeře HC Tábor. Tímto zveme všechny fanoušky a přátele ledního hokeje ve Strakonicích , aby přišli chlapce podpořit do hlediště a poděkovat jim za jejich doposud odehrané zápasy bez porážky v roce 2015.

HC Motor České Budějovice – HC Strakonice       2:6  (1:1, 1:5, 0:0).

Branky:  2xM.Janda,2xJ.Slanina,T.Hollar,J.Janoch.

asistence  :  F.Andrle,Š.Kouba,T.Hanák,D.Kašpar.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda “C”,D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,R.Dub,F.Andrle,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček