28.11.2015 HC Vimperk – HC Strakonice 7:3 1:0 4:0 2:3
branky: Císař Mat.-2, Vondrášek
asistence 1 Drančák, Prušák, Vondrášek
asistence 2 Císař Mat., Drančák
tresty: Křivanec, Prušák

K sobotnímu utkání vyrazili naši páťáci k druhému týmu tabulky ligy mladších žáků do Vimperka. Na to, s jak těžkým soupeřem jsme hráli, byla první třetina vyrovnaná a nebýt zaváhání našeho brankáře, kterému po střele soupeře vypadl puk z lapačky nešťastně do branky, mohli kluci jít do druhé třetiny s čistým kontem. Druhá třetina se nám však vůbec nevydařila. I když jsme hráli třikrát v početní výhodě, tak jsme se gólově neprosadili a naopak soupeř nám vstřelil 4 branky (podělili se o ně pouze dva hráči Vimperka- Beníšek se Štěpánkem, když prvně jmenovaný dával celkem 4 branky ze 7). Ve třetím dějství kluci s vypětím všech zbývajících sil zabojovali a dokázali tuto třetinu vyhrát 3:2, když se gólově prosadili Matyáš Císař (2branky) s Robinem Vondráškem. Bohužel domů jsme se vraceli bez bodů.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Kubíček, Ryba, Walter, Prušák, Ešler, Šíma, Křivanec, Petele, Solařová, Zoch, Zralý