V sobotu 28.11. jsme cestovali do  Prahy na mistrovský zápas s HC Kobra Praha . S tímto soupeřem jsme v prvním kole vyhráli v Praze (0:11) a ve Strakonicích nás soupeř potrápil , ale vybojovali jsme vítězství (7:3). Z těchto výsledku je zřejmé ,že dnes soupeř nedaruje body zdarma .

HC Kobra Praha – HC Strakonice

Do utkání jsme dnes nevstoupili dobře. Nejprve v 6.min inkasujeme (1:0).Ve 12.min dostáváme další branku (2:0).V 18.min snižujeme brankou J.Slaniny a přihrávkou T.Hollara (2:1). Tímto stavem sončila první třetina.

Hned od začátku druhé třetiny jsme měli více ze hry , lépe bruslíme , držíme se v soupeřovo útočném pásmu a je jen otázkou času , kdy přijdou naše branky. Ve 26.min vyrovnává R.Dub po asistencích J.Slaniny a J.Koryťáka (2:2).Ve 29.min střílí branku V.Svach (2:3).Ve 31.min přidává další naší branku J.Slanina po asistenci F.Andrleho (2:4).Ve 35.min dává branku V.Svach po přihrávce T.Hollara(2:5).Ve 39.min zvyšuje T.Hanák po asistenci J.Budíka (2:6).

Ve 41.min přidává další naší branku Š.Kouba po asistencích T.Hanáka a J.Budíka (2:7).Ve 45.min přidává dnes svůj třetí příspěvek V.Svach (2:8).Ve 47.min poslední naší branku dává F.Andrle po přihrávce T.Hanáka (2:9). V 55.min domácí snižují na konečných (3:9).

Celé mužstvo a každého hráče je zapotřebí dnes pochválit za urputnou touhu po vítězsví . Nyní se musíme připravit v dalším kole na jeden z nejtěžších zápasů třetího kola proti HC Motor České Budějovice, kam budeme cestovat v neděli 6.12.

HC Kobra Praha – HC Strakonice       3:9  (2:1, 0:5, 1:3).

Branky:           3xV.Svach,2xJ.Slanina,R.Dub,Š.Kouba,T.Hanák,F.Andrle.

asistence  :     2xT.Hollar,2xJ.Budík,2xT.Hanák,J.Slanina,J.Koryťák,F.Andrle.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,D.Kašpar”A”,J.Slanina,  T.Hanák”C”,T.Hollar,F.Andrle,Š.Kouba,J.Janoch,R.Dub.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček