Strakoničtí páťáci hostili v sobotu 21. Listopadu na svém ledě HC Motor České Budějovice. Hokejisté Budějovic šli v zápase do vedení už ve 3. Minutě zásluhou Sochora, o chvíli později poslal svůj tým do dvoubrankového vedení Bělohlav, 0:2. Domácí nastartoval k obratu Robin Vondrášek, který v 11. Minutě snižoval na 1:2 a o necelou minutu vyrovnal na 2:2. V 15. Minutě završil obrat po Vondráškově přihrávce Samuel Drančák, 3:2.

Samuel Drančák přidal svůj druhý gól na začátku druhé třetiny a zvýšil náskok Strakonic na 4:2. V polovině utkání svítilo na ukazateli skóre 6:2, kdy branky přidali Matyáš Císař a Tomáš Lukeš. Hosté do konce prostřední části stihli ještě snížit na 6:3 a to půl minutu před hvizdem rozhodčího.

Ze začátku poslední třetiny uběhlo 27 vteřin a Matyáš Císař zvyšoval na 7:3. Do konce utkání se domácí již prosadit nedokázali. Soupeř z Českých Budějovic v 55. Minutě přidal svou čtvrtou branku a v poslední minutě utkání na závěrečných 7:5 upravoval Sochor.

21.11.2015 HC Strakonice – HC Motor Č.Budějovice 7:5 3:2 3:1 1:2
branky: Císař Mat.-2, Drančák-2, Vondrášek-2, Lukeš
asistence 1 Ryba-3, Císař Mat., Vondrášek
asistence 2 Mikeš-2, Císař Mat.
tresty: Solařová, Lukeš, Prušák, Křivanec

Sestava: Vágner – Císař, Drančák, Vondrášek, Mikeš, Ryba, Walter, Prušák, Lukeš, Kubíček, Šíma, Petele, Solařová, Soch, Křivanec