Junioři: HC Strakonice – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 8 : 2 ( 3 : 0 ) ( 1 : 0 ) ( 4 : 2 )

Branky: Dlouhý 4x, Vlček 2x, Křenek, Hozman

Asist.: Kursch 2x, Kordík, Dlouhý, Franta, Poláček, Marek, Vlček, Potužník

Sestava: Vastl – Janoch, Hozman, Franta, Menšík, Vlček, Petele, Poláček, Marek, Potužník, Škoda, Kordík, Zádamský,Dlouhý, Křenek, Kursch

Nejlepší hráč: Dlouhý

Vedoucí mužstva Papež Jaroslav:

Ve svátečním odpoledni přivítali junioři v 11. kole hráče Veselí nad Lužnicí. Domácí v kompletní sestavě, se začali od úvodních minut tlačit na branku soupeře, což se promítlo i do skóre po první části. Ve druhém dějství tempo opadlo, vázla kombinace a opět se vrátila střelecká nemohoucnost. V závěrečné třetině se hrál otevřený hokej, ke slovu se dostali i hosté. I přes osm vstřelených branek, zůstalo mnoho šancí nevyužito. Příští týden zajíždíme do Českých Budějovic.