V úterý 17.11 nás čekal další atraktivní soupeř . Poprvé jsme si vyzkoušeli zahrát mistrovský zápas na ZS ve Vimperku proti HC Meteoru Třemošná.

HC Strakonice – HC Meteor Třemošná

Již v 1.min se ujímáme vedení (1:0). Autorem branky je T.Hanák , kterému asistovali T.Hollar a J.Budík.V 7.min střílí další naší branku J.Slanina po asistencích V.Svacha a Š.Kouby (2:0). V 11.minutě přidává další náš příspěvek T.Hollar , kterému přihrávali M.Janda a V.Svach (3:0).Ve 14.min dává branku F.Andrle po přihrávkách R.Duba a A.Fabšicové (4:0).Ale v 16.min se dostal Meteor do zápasu dvěma slepenými brankami (4:2).Ale v 19.min odpovídá T.Hanák brankou na (5:2).V poslední minutě soupeř snižuje (5:3).

Ve 25.min soupeř střílí další branku (5:4).Ve 32.min opět zvyšujeme náskok brankou M.Jandy po přihrávce T.Hanáka (6:4).Ale Meteor se nevzdává a ve 34.min opět snižuje (6:5).V poslední minutě druhé části hry opět zvyšujeme náskok po brance T.Hollara a přihrávce M.Jandy (7:5).

V 50.min je  Meteor opět zpět v zápase kontaktní brankou (7:6). V 51.min odskakujeme brankou M.Jandy po asistenci V.Svacha (8:6). V 58.min opět dáváme branku T.Hanákem a přihrávkou M.Jandy (9:6).Běží stále 58.min a T.Hanák přidává další naší branku po asistencích R.Duba a T.Hollara (10:6). Soupeř rezignoval a další naší branku střílí v 60.min T.Hollar po přihrávce T.Hanáka (11:6). V 60.min střílí poslední naší branku V.Svach (12:6).

Dnes to byl divoký zápas s mnoha brankami , ale i takové zápasy přijdou a musíme se z nich poučit . Mužstvo dnes ukázalo velikou týmovou sílu , kdy v rozmezí 10.minut nastřílelo 5 branek a zápas rozhodlo . Velmi důležité vítězství!

HC Strakonice – HC Meteor Třemošná      12:6  (5:3, 2:2, 5:1).

Branky: 4x T.Hanák,3x T.Hollar,2x M.Janda,V.Svach,F.Andrle,J.Slanina .

asistence:  3xV.Svach,3xM.Janda,2xT.Hollar,2xR.Dub, 2xT.Hanák,J.Budík,Š.Kouba,A.Fabšicová.          .

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,M.Havlíček,J.Koryťák,J.Budík,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,T.Hanák”A”,T.Hollar,Š.Kouba,R.Dub,F.Andrle,A.Fabšicová.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček