V sobotu 14.11. nás v odpoledních hodinách čekal soupeř HC Plzeň . Z předešlého měření sil ve Strakonicích se zrodila remíza , kdy jsme obdrželi branku od soupeře v poslední minutě zápasu .  Jak jsme všichni na začátku sezony očekávali , tak dnes to bude bitva o 1.místo v tabulce LSŽ A .

HC Plzeň – HC Strakonice

Utkání pro nás v Plzni začalo velmi dobře. V 5.min doráží do branky soupeře kotouč T.Hanák (0:1). Během celé první třetiny si vytváříme tlak v útočném pásmu soupeře. Díky vytvořenému tlaku bruslíme lépe než soupeř.

Ve 26.min přidáváme druhou branku . Branku střílí T.Hanák po dvou asistencích od T.Hollara a Š.Kouby (0:2). Ve 37.min Plzeň snižuje (1:2). Ale hned ve 38.min jsme odpověděli velmi vydařenou kombinací v útočném pásmu . J.Budík nabíjí M.Jandovi před branku a ten z první zvyšuje na (1:3).Ve 40.min přidává další branku T.Hollar (1:4).

Ve 47.min soupeř snižuje a je v zápase (2:4). V této části nás soupeř zatlačil a vytvářel si šance , kterým statečně vzdorujeme. Ale v 54.min dostáváme branku a stav je (3:4).V 56.min místo očekávaného tlaku soupeře velí do útoku M.Janda , který náš tým uklidňuje brankou po asistenci T.Hollara (3:5). To samé předvela tato dvojice v 58.min (3:6). V 59.min soupeř ještě mění skore zápasu na konečných (4:6).

Dnes jsme předvedli týmový výkon . Každého chlapce z týmu je zapotřebí pochválit za vzorný a 100% přístup  k zápasu  . Tímto vítězstvím jsme si potvrdili první příčku v LSŽ A.

HC Plzeň  – HC Strakonice      4:6  (0:1, 1:3, 3:2).

Branky:           3x M.Janda,2x T.Hanák,T.Hollar.

asistence  :     3x T.Hollar,Š.Kouba,J.Budík.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,M.Havlíček,J.Koryťák,J.Budík,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,T.Hanák”A”,T.Hollar,Š.Kouba,R.Dub.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček