31.10.2015 HC Strakonice – HC Tábor “B” 4:1 2:0 1:0 1:1
branky: Císař Mat.-2, Lukeš, Zoch
asistence 1 Prušák, Vondrášek, Petele, Ešler
asistence 2 Solařová
tresty: Křivanec, Šíma, Solařová, Mikeš, Císař Mat., Ešler

Poslední říjnovou sobotu nastoupili na domácím ledě naši páťáci proti „béčku“ HC Tábor. Kluci začali dobře, jen v koncovce se jim nedařilo, a tak první gól padl až v polovině 13.minuty,kdy se po přihrávce Prušáka trefil Matyáš Císař. Na 2:0 zvyšoval půl minuty před první sirénou Lukeš po přihrávce Vondráška. Druhou třetinu soupeř zvýšil střeleckou aktivitu (poměr střel na branku 11:15), ale gólově vyšel naprázdno. Naopak z branky se radovali naši, když se na začátku 27.minuty trefil Zoch (asistence-Petele,Solařová). Ve třetí třetině se role obrátili, a i když jsme soupeře přestříleli poměrem střel 19:5 a hned ve 42.minutě zvýšil na 4:0 Matyáš Císař po přihrávce Ešlera, radost z vychytané nuly Metoději Císařovi (celkem 27 zákroků) zkazil táborský Šťastný, který necelé 2 minuty před koncem zápasu skóroval a upravil tak na konečných 4:1.

Sestava: Císař Metoděj – Císař Matyáš, Prušák, Vondrášek, Mikeš, Šíma, Walter, Lukeš, Ešler, Ryba, Křivanec, Petele, Solařová, Zoch