Ve středu 28.10. jsme zajížděli k dalšímu důležitému zápasu LSŽ A do Tábora. Již pohledem do tabulky před dnešním zápasem bylo zřejmé , že nám soupeř nedá body zadarmo . Byl to souboj HC Tábor umístěného doposud na 3.místě s HC Strakonice , my držíme 1.místo . Jen maximální úsilí každého hráče v tomto utkání nás posune opět do prodloužení vítězné série .

HC Tábor – HC Strakonice

Do utkání vstoupili domácí lépe. v 11.min jsme obdrželi branku od dvojice domácích (Berka,Lang) 1:0. Ve 13.min lovíme puk z naší branky podruhé opět po spolupráci domácí dvojice (Lang,Berka)2:0. V 15.min konečně snižujeme rozdíl . Branku střílí T.Hanák po asistenci J.Koryťáka 2:1.

Ve 25.min je stav srovnaný po brance F.Andrleho , kterému přihrával M.Janda 2:2. V této fázi zápasu si připravujeme  šance , máme tlak , ale nedokážeme zvýšit náskok a odskočit soupeři. Ve 36.min nás domácí trestají brankou ,na které mají opět podíl (Berka, Jang) 3:2. Ale ve 40.min opět srovnáváme po brance T.Hanáka a asistenci F.Andrleho 3:3.

Ve 47.min jdeme v tomto utkání poprvé do vedení po brance M.Jandy 3:4. V 50.min zápasu dáváme další branku . Autorem branky je R.Dub po přihrávce M.Jandy 3:5. Konečný stav tohoto zápasu končí v 57.min T.Hanák 3:6.

Za dnešní výhru musíme pochválit celé mužstvo , které ukázalo svou sílu . Ve druhé třetině jsme se trápili v zakončení , ale vše se rozhodlo v poslední části zápasu , kdy jsme soupeři dali tři rozdílové branky.

HC Tábor – HC Strakonice        3:6  (2:1, 1:2, 0:3).

Branky:           3x T.Hanák,F.Andrle,M.Janda,R.Dub.

asistence  :      2x M.Janda,J. Koryťák,F.Andrle.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”, M.Havlíček, J.Koryťák,J.Budík,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,T.Hanák,F.Andrle,Š.Kouba,R.Dub.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček