HC Strakonice – HC Klatovy  6:11 (0:0, 3:5, 3:6).

Ve druhém vzájemném zápase Krajské ligy dorostu na domácím ledě drželi strakoničtí dorostenci s favoritem soutěže krok pouze v první třetině. Od úvodu druhé třetiny přidali hosté na bruslení a důrazu a již po pěti minutách druhé části hry si vytvořili třígólový náskok. Po zásahu do sestavy se dokázali domácí brankami Jakuba Švece a Vladislava Bidy ve 31. a 32. minutě zápasu týmu Klatov přiblížit na rozdíl jednoho gólu, ale žádné další drama hostující celek již nepřipustil a během necelých dvou minut dvakrát skóroval, na což domácí dokázali odpovědět jen gólem Jakuba Švece ve 40. minutě. Ve třetí třetině hosté postupně svůj náskok z druhé třetiny navyšovali a branky Jakuba Švece, Adama Mikeše a Ondřeje Žampacha ve 47, 55 a 57. minutě jen korigovaly konečný stav utkání.