Ve čtvrtek 22.10. jsme zajížděli k dohrávce odloženého utkání do Písku proti tradičnímu soupeři IHC Písek . Musíme dnes potvrdit vítězný zápas , protože nám velice pomohl HC Motor České Budějovice , protože porazil našeho hlavního soupeře z Plzně, a tím  jsme se již před dohrávkou dostali na první místo v tabulce LSŽ A !

IHC Písek – HC Strakonice

V tomto utkání jsme začali dávat branky od 9.min , když po první třetině jsme vyhrávali (0:3). Ve druhé třetině jsme přidali dalších 5 branek a ve třetí třetině soupeř zcela rezignoval. Proto jsme měli možnost si opět vylepšit počet vstřelených branek.

IHC Písek  – HC Strakonice        2:15  (0:3, 1:5, 1:7).

Branky:           3x T.Hollar,3x J.Slanina,2x D.Kašpar,2x R.Dub,F.Andrle,T.Hanák,Š.Kouba,J.Janoch,M.Janda.

asistence  :      5x V.Svach, 3x Š.Kouba,3x T.Hollar,2x T.Hanák,2x F.Andrle,M.Havlíček,J.Slanina,J.Koryťák,D.Kašpar,M.Janda.

Sestava:  P.Kopolovič,R.Slanina –  V.Svach”A”,M.Havlíček,J.Koryťák,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,J.Janoch,T.Hanák”A”,T.Hollar,F.Andrle,Š.Kouba,R.Dub.