V neděli 11.10 jsme doma ve Strakonicích hostili v dalším mistrovském zápase LSŽ A   TJ Veselí/Lužnicí .Postavení  v tabulce napovídalo, že by se mělo jednat  o naší snadnou záležitost pro zisk dalšího vítězství , ale žádného soupeře nesmíme předem podcenit a soustředit se na 100% výkon.

HC Strakonice – TJ Veselí/Lužnicí

Již po odehraných prvních minutách zápasu bylo vidět , že dnes nám vítězství neunikne . Otázkou byl jen konečný stav po 60.minutách. Celý tým dnes pracoval perfektně v soupeřovo útočném pásmu . Jelikož jsme v soutěži  nepoznali porážku  a v tabulce jsme na druhém místě za HC Plzní  jen kvůli odloženému zápasu , tak se nám toto dnešní vítězství o 23 branek samozřejmě hodí do hodnocení vstřelených a obdržených branek.Na konci minulého týdne  si na tréninku ošklivě zlomil ruku obránce Martin Böhm. Dnes při zápase se k němu přidal další obránce Filip Vaněček se zlomenou klíční kostí . Oběma  přejeme brzký návrat na ledovou plochu a přát si jen , aby se týmu už vyhýbali zranění do konce sezony.

HC Strakonice – TJ Veselí/Lužnicí        23:0  (3:0, 11:0, 9:0).

Branky:           5x J.Slanina,4x M.Janda,3xT.Hollar,2xF.Andrle,2xR.Dub,

2x D.Kašpar, 2x J.Budík, J.Janoch ,M.Havlíček ,Š.Kouba.

asistence  :      5x T.Hollar,4xM.Janda,4xJ.Janoch,3xJ.Slanina,3xD.Kašpar,

3xJ.Koryťák,2xT.Hanák,2xR.Dub,2xV.Svach,Š.Kouba,M.Havlíček,

F.Andrle,J.Budík.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Janda “C”,D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,,F.Andrle,R.Dub,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček