10.10.2015 HC Plzeň 1929 – HC Strakonice 5:7 0:2 3:2 2:3
asistence 1 Císař Mat., Walter
asistence 2
tresty: Ešler, Mikeš, Zoch

V sobotu 10.10.2015 odjeli naši páťáci do Plzně k osmému utkání ligy ml. žáků. Zápas začal ve vysokém tempu a hra se přelévala od branky k brance, ve kterých však stáli dobře chytající opory svých  týmů. První branka utkání tak padla až ve 13.minutě, kdy se dalekonosnou střelou od modré trefil náš obránce J.Ryba. V čase 15:28 přidal druhou branku našich R.Vondrášek po asistenci Mat. Císaře. Po první třetině jsme tak vedli nad HC Plzeň 1929 2:0. Začátek druhé třetiny jsme vůbec nezvládli, když pouhých 30 vteřin od zahajovací buly druhé třetiny soupeř srovnal na 2:2. Kluci však nesložili zbraně a v čase 32:20 se po pěkně vyřešené situaci 2 na 1 opět ujali vedení. Plzeňští si to nenechali líbit a necelou minutu poté srovnali na 3:3. 47 vteřin před koncem druhé třetiny vrátil vedení na naši stranu Matyáš Císař. Do poslední třetiny jsme nastoupili parádně, když se postupně trefili Ešler a dvakrát Vondrášek. Soupeř v závěru ještě dvěma góly upravil skóre, ale vítězství již našim vzít nedokázal. Všichni hráči si vysloužili od trenéra pochvalu za bojovnost a srdíčko, které do zápasu dali.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Kubíček, Šíma, Ešler, Solařová, Petele, Ryba, Mikeš, Walter, Lukeš, Zoch, Křivanec

Martin Walter

1. trenéra a ved. družstva