3.10.2015 HC Strakonice – HC Domažlice 3:3 1:2 1:1 1:0
branky: Prušák-2, Císař Mat.
asistence 1 Vondrášek-2, Císař Mat.
asistence 2 Prušák
tresty: Drančák, Ešler, Petele, Prušák

V sobotu 3.10.2015 zavítali do Strakonic páťáci HC Domažlice, aby poměřili síly s našimi hráči. Domažličtí byli před zápasem na průběžném 6.místě tabulky ligy ml. žáků po odehraných 6-ti zápasech s týmy z horní poloviny tabulky. Dalo se tušit, že to nebude lehký soupeř a toto tušení se ukázalo správné. Ačkoliv jsme se ujali na začátku 7.min. první třetiny vedení, Domažličtí odpověděli necelou minutu poté a srovnali na 1:1. 27 vteřin před první sirénou se pak ujali vedení po střele Mazance, který byl autorem i první branky Domažlic. Ve druhé třetině jsme nejprve srovnali na 2:2, ale toto skóre vydrželo pouhých 5minut a hosté šli opět do vedení 2:3. V 52.minutě srovnal po nahrávce Matyáše Císaře náš kapitán Rudolf Prušák na 3:3 a tímto skóre zápas skončil. V zápase se ukázala kvalita soupeře, který dobře bruslil a nedával našim hráčům čas a prostor pro vytváření tlaku a řešení herních situací. Navíc se nám nedařilo využívat přesilové hry, kterých jsme měli o šest více než soupeř.

Sestava: Vágner M. – Císař Mat., Prušák R., Vondrášek R., Mikeš M., Šíma Š., Ešler V., Drančák S., Lukeš T., Ryba J., Křivanec P., Petele V., Solařová M., Zoch J., Kubíček R.