3.10.2015 HC Strakonice – HC Domažlice 3:3 1:2 1:1 1:0
branky: Prušák-2, Císař Mat.
asistence 1 Vondrášek-2, Císař Mat.
asistence 2 Prušák
tresty: Drančák, Ešler, Petele, Prušák

V sobotu 3.10.2015 zavítali do Strakonic páťáci HC Domažlice, aby poměřili síly s našimi hráči. Domažličtí byli před zápasem na průběžném 6.místě tabulky ligy ml. žáků po odehraných 6-ti zápasech s týmy z horní poloviny tabulky. Dalo se tušit, že to nebude lehký soupeř a toto tušení se ukázalo správné. Ačkoliv jsme se ujali na začátku 7.min. první třetiny vedení, Domažličtí odpověděli necelou minutu poté a srovnali na 1:1. 27 vteřin před první sirénou se pak ujali vedení po střele Mazance, který byl autorem i první branky Domažlic. Ve druhé třetině jsme nejprve srovnali na 2:2, ale toto skóre vydrželo pouhých 5minut a hosté šli opět do vedení 2:3. V 52.minutě srovnal po nahrávce Matyáše Císaře náš kapitán Rudolf Prušák na 3:3 a tímto skóre zápas skončil. V zápase se ukázala kvalita soupeře, který dobře bruslil a nedával našim hráčům čas a prostor pro vytváření tlaku a řešení herních situací. Navíc se nám nedařilo využívat přesilové hry, kterých jsme měli o šest více než soupeř.

Sestava: Vágner M. – Císař Mat., Prušák R., Vondrášek R., Mikeš M., Šíma Š., Ešler V., Drančák S., Lukeš T., Ryba J., Křivanec P., Petele V., Solařová M., Zoch J., Kubíček R.

Martin Walter

As. trenéra a ved. mužstva