V sobotu 19.září jsme doma přivítali ve 3.kole ligy SŽA tým HC Tábor .

HC Strakonice – HC Tábor

Utkání začalo naším velkým tlakem,ale v 6.min nám hostující tým střílí první branku (0:1).V 11.min jsme se neubránili v oslabení . Hostující tým využívá přesilovou hru a prohráváme (0:2).V 17.min snižuje F.Andrle po přihrávce R.Duba (1:2).V 18.min jsme konečně využili tlaku v útočné třetine a po přihrávce M.Jandy střílí vyrovnávající branku J.Slanina(2:2).V následném protiútoku v 19.min doráží puk za soupeřovo brankáře F.Andrle po přihrávce Š.Kouby(3:2).Ve 20.min zvyšuje přesnou střelou hned po vhazování v útočném pásmu soupeře T.Hollar(4:2). Toto byl důležitý moment v zápase , na kterém mají podíl naše všechny tři pětky .

Ve 25.min snižují hosté po naší chybě(4:3).Ve 31.min zvyšujeme po pěkné kombinaci. Branku střílí J.Janoch po přihrávce V.Svacha a T.Hollara(5:3).Ve 36.min přidáváme další branku snad po minutovém tlaku v soupeřovo obranném pásmu. Branku střílí J.Janoch po přihrávce T.Hollara(6:3).Ve 38.min soupeř snižuje opět po samostatné akci (6:4).

Ve 45.min dává naší hodně důležitou branku T.Hollar po přihrávce T.Hanáka (7:4).V 57.min hostující tým opět po samostatné akci snižuje (7:5).V 58.min opět odskakujeme . Branku střílí T.Hollar , kterému přihrával T.Hanák(8:5).V 59.min střílí další naší branku J.Slanina po přihrávce M.Jandy(9:5).V 60.min končí náš účet branek F.Andrle po asistenci R.Duba(10:5).Opět náš důležitý moment . Všechny tři naše  pětice po sobě dávají branky.

Dnes jsme se do 17.min trápili v koncovce . Tým je třeba pochválit za odehrané poslední minuty první a třetí třetiny , ve kterých jsme rozhodli o našem vítězství  ve 3.kole.Nyní se musíme připravit na zápas s Plzní . Nic jiného než výhru v dalším kole nebereme !!!

HC Strakonice – HC Tábor     10:5  (4:2, 2:2, 4:1).

Branky:           3x F.Andrle,3x T.Hollar,2x J.Slanina,2x J.Janoch.

asistence  :      2x T.Hollar,2x R.Dub,2x T.Hanák,2x M.Janda, Š.Kouba,  V.Svach .

Sestava:            P.Kopolovič-V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda”C”, D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,R.Dub,F.Andrle,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček