Byl to zápas dvou vyrovnaných celků, kde již tradičně padá mnoho branek, v minulé sezóně jsme se rozešli s výsledkem 6:6. Tak, jako tomu bylo v předchozím vzájemném zápase, přetahovali jsme se celé utkání o vedení. Tři a půl minuty před koncem jsme dali vyrovnávací branku a měli jsme ještě několik dobrých příležitostí strhnout vítězství na svou stranu, nakonec se tak nestalo a utkání skončilo spravedlivou remízou. Naší bolestí bylo nevyužívání příležitostí, neuspěli jsme ani v přesilovce 3 na 5 a ne příliš častá střelba. Bylo to však naše první soutěžní utkání v této sezóně a dobré je, že kluci vzdorovali i pod velkým tlakem a nevzdali se. Museli jsme se rovněž vyrovnat s velmi tvrdou až zákeřnou hrou soupeře, kterou rozhodčí často netrestali.

TJ LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ  – HC STRAKONICE  (LSŽ – 7. třída) 10 : 10  (5:5, 3:2, 2:3)

Branky: Kovář 3x, Lukeš 2x, Valdman 2x, Kříž, Vavřík, Dub

Asistence: Kříž 2x, Kovář 2x, Lukeš, Matašovský, Valdman, Hail, Tuháček

Vyloučení: 10:9 (využití 5:0)