Muži HC Strakonice budou mít od nové sezony nové dresy. A unikátní! Jejich plocha bude poseta hned sedmi desítkami jmen. A může to být právě to vaše! Fanoušci tak mají jedinečnou možnost být přímou součástí hry každého zápasu, a to na obou sadách dresů, v nichž hrají jejich oblíbenci.

Rozklikněte spodní náhled dresu a vyberte si místo, které by se vám líbilo. Poté už stačí pouze plochu zarezervovat a za poplatek 400 Kč je vaše.

Pokud se rozhodnete stát součástí našeho týmu, neuvidíte jen vaše jméno na dresu, ale získáte i další bonusy:

1, možnost zakoupení nového dresu HC Strakonice za zvýhodněnou cenu 650 Kč

2, získání permanentní vstupenky na novou sezonu krajské ligy, taktéž se slevou, za  300 Kč.

Rezervaci provedete pomocí e-mailu na adresu dreshcst@seznam.cz.

Doporučený tvar e-mailu:

Jméno:

Adresa:

Telefon (nepovinné):

Číslo pozice pro jméno:

Do předmětu, prosím, uveďte „Dres HC“

Odesláním e-mailu prohlašuji, že jsem daroval hokejovému klubu HC Strakonice 400 Kč a souhlasím s uvedením svého jména na dresu A-týmu mužů.

dres1

Bližší informace o způsobu platby získáte v potvrzovacím e-mailu.

Přeškrtnutá místa jsou již rezervována.

Akce potrvá do vyprodání plochy pro jména, nebo do konce měsíce dubna.