Krajská liga dorostenců

HC Klatovy – HC Strakonice 5:2 (1:1, 0:2, 4:0).

Branky: L. Hozman, Vlček. Asistence: Řehoř, L. Hozman.

Sestava: J. Hozman – Bida, L. Hozman, Kolařík, Menšík, Petele, Švec, Vlček, Měchura, Bláha, Hřebíček, Vokoun, Řehoř.

Josef Jindříšek, vedoucí družstva: „Krátké hodnocení zápasu: Nedělní utkání v Klatovech pro strakonické dorostence dopadlo velmi špatně. První gól střelil hráč HC Strakonice Hozman Lukáš v čase 8:21. Tím jsme se dostali do vedení, ale v šestnácté minutě první třetiny stav utkání vyrovnal hráč HC Klatovy Brtník Jakub. Ve druhé třetině se našim hráčům podařilo prostřelit klatovského brankáře hned dvakrát za sebou v časech 20:18, 20:53. Zápas se pro naše kluky vyvíjel velmi příznivě, ale v tu dobu bohužel málokdo tušil, co přinese třetí třetina…Tam to začalo být pro strakonický tým velmi špatné. Po prvním vyloučení následovalo druhé a vzápětí ještě několik dalších. Tím soupeř dostal více šancí a prostoru, které mu zajistily výhru. V čase 47:13 snížil HC Klatovy na 3:2, v 49:06 vyrovnali na 3:3, v 52:16 již vedli 4:3 a v čase 56:36 střelily do naší branky poslední gól, který definitivně rozhodl o Klatovské výhře. Strakoničtí dorostenci hráli po celou dobu kvalitní utkání, bohužel neustálé, z našeho pohledu až nesmyslné vylučování v celkové délce 40minut za zápas se podepsalo na konečném výsledku utkání.”

Trestné minuty:

HC Klatovy: 12minut