Žákovská liga šestých tříd

HC Plzeň 1929 – HC Strakonice 7:0 (4:0, 1:0, 2:0).

Sestava: Kováč (30. Honsa) – Hail, Tuháček, Časta, Vaněček – Lukeš, Pitel, Kříž, Vavřík, Němec, Mauric, Novák, Široký.

Miloslav Tuháček, vedoucí družstva: „Plzeň je týmem, který vévodí tabulce naší skupiny – z 22 kol je bez ztráty bodu a s impozantním skóre 232:35. I když je výsledek jednoznačný, v utkání byly pasáže, kdy jsme hráli vyrovnanou hru, a to zejména ve druhé a v části třetí třetiny. Nepodařilo se nám však vstřelit branku ani z vyložených šancí. Byla to však dobrá příležitost zahrát si hokej se soupeřem, který patří ve své kategorii k herní špičce.“

Meteor Třemošná – HC Strakonice 5:5 (2:0, 2:3, 1:2).

Branky: Kříž 3, Pitel, Hail. Asistence: Hail 2, Kříž, Vavřík.

Sestava: Kováč (30. Honsa) – Hail, Tuháček, Časta, Vaněček – Lukeš, Pitel, Kříž, Vavřík, Mauric, Široký.

Miloslav Tuháček, vedoucí družstva: „Jednalo se o vyrovnané utkání, soupeř byl technicky zdatný a umožnil nám hrát hokej, na který jsme zvyklí. Nastoupili jsme značně oslabení, pouze s deseti hráči v poli a první třetinu jsme asi ještě cítili v nohou těžký zápas s Plzní, protože jsme přenechali iniciativu soupeři. Zápas poznamenala svým výkonem paní hlavní rozhodčí, která za 10 minut na přelomu první a druhé třetiny dokázala vyloučit 8 hráčů s vysvětlením, že v dané kategorii se jedná o bezkontaktní sport. Vylučováno bylo však zpravidla na naší straně. Emoce na hřišti, v hledišti i na obou hráčských lavicích byly obrovské a na újmu jinak dobrému hokeji. Zpočátku z toho byli naši chlapci bezradní, ale

nakonec jsme smršť vyloučení i oslabení 3 na 5 překonali bez jakékoli ztráty. Očividná nespravedlnost nás semkla a dokázali jsme utkání otočit ze stavu 0:3 na 5:4. Škoda vyrovnávací branky, kterou soupeř vstřelil minutu před koncem. I pak jsme měli ještě příležitosti, ale utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou.“