V nedělním domácím utkání nastoupili dorostenci HC Strakonice proti týmu Vimperka, který přijel v neúplné sestavě. A přestože si domácí během první třetiny vytvořili třígólový náskok, vimperští boj vůbec nevzdávali. Viditelně s nimi otřásl až gól Milana Bláhy na 5:2 ve 37. minutě, jako rychlá odpověď na inkasovanou branku ve 36. minutě, kterou hostující celek snižoval na 4:2 a definitivně je zlomil svým gólem ve 40. minutě Lukáš Hozman. Ve třetí třetině pak domácí tým již i přes inkasovanou branku ve 46. minutě žádné drama nepřipustil.

HC Strakonice – HC Vimperk  9:3 (4:1, 2:1, 3:1).

Branky Strakonice: 00,36 Vlček (Mikeš), 02,28 Švec (Franta), 02,44 Vlček (Mikeš, Bida), 17,41 Vlček (Mikeš), 36,16 Bláha (Hřebíček), 39,18 Hozman (Mikeš, Vlček), 43,45 Bida (Mikeš, Vlček), 45,59 Bláha (Kolářik, Hřebíček), 51,28 Bida (Mikeš, Vlček).

Branky Vimperk: 09,33 Klíma (Horák, Gabauer V.), 35,51 Klíma (Žampach), 45,14 Nárovec

Sestava Strakonice: Pilc, Hozman Josef – Kolařík, Hřebíček, Lochmann, Petele, Vlček, Mikeš Adam, Bida, Bláha, Hozman Lukáš, Menšík, Franta, Švec, Měchura

Sestava Vimperk: Zeman, Chodora – Klíma, Herc, Horák, Pek, Žampach, Gabauer Vojtěch, Nárovec, Vozobule, Vondruška, Gabauer Ondřej

Rozhodčí: Vovčko, Diviš Sýkora