HC DDM Č. Budějovice – HC Strakonice 1:5 (0:1, 1:2, 0:2).

Branky: Řezník a Kursch 2, Rajtmajer.

Asistence: Křenek 2, Škoda, Mikeš, Vastl.

Sestava: Štrobl – Škoda, Potužník, Kordík, Janoch, Mikeš, Křenek, Kursch, Řezník, Rajtmajer, Vastl.

Nejlepší hráč: Škoda.

Jaroslav Papež, vedoucí družstva: „V sobotu večer odjížděli junioři k dalšímu zápasu do Českých Budějovic s počtem devíti hráčů, takže do pole musel vypomoci náhradní gólman. Kluci se od začátku do svého soupeře zakousli, na domácí branku pršely střely, ale ujala se jediná v první třetině. Ve druhém dějství hráči od Otavy pokračovali velmi kolektivním výkonu, svého soupeře dál přehrávali a do druhé přestávky šli s vedením 3:1. V poslední části naši hokejisté přidali další dva góly, poté domácí přestali hrát hokej, začali vyhledávat osobní souboje s velmi nečistými zákroky, které hlavní rozhodčí velmi nepřesně posuzoval. Všichni junioři zaslouží absolutorium za předvedený výkon. Příští týden přivítáme hráče Lužnice a doufejme, že se někteří hráči uzdraví.“