Krajská liga juniorů

HC Slavoj Český Krumlov – HC Strakonice 4:5 (1:3, 0:2, 3:0).

Branky: Papež a Dlouhý 2, Škoda. Asistence: Řezník 2, Mikeš, Rajtmajer.

Sestava: Štrobl, Vastl – Potužník, Dlouhý, Mikeš, Škoda, Janoch, Kordík, Kursch, Papež, Rajtmajer, Řezník.

V sobotním odpoledni zajížděli strakoničtí junioři na led Českého Krumlova. Od prvních minut byli naši hráči aktivnější, často obléhali branku domácích, výsledkem bylo vedení po první části. Druhá třetina pokračovala tlakem hostů, kteří vytáhli stav utkání až na 1:5. Poté přišlo uspokojení, souhra se vytratila, domácí začali hrozit z brejkových příležitostí. V posledním dějství hra úplně upadla, hosté se utápěli v individuálních akcích a v potyčkách s domácími hráči. Zákonitě přišel trest v podobě třech gólů v síti Tomáše Vastla. Hosté sice vítězství i přes power play domácích uhájili, ale s výkonem druhé poloviny utkání nemůže být nikdo spokojen.

Příští týden přivítáme na svém ledě hráče Vimperka.