Krajská liga dorostu

HC Strakonice – KHL Vajgar Jindřichův Hradec 4:6 (0:2, 1:4, 3:0) .

Branky: Homolka Tomáš (Nikodým), Přibyl Michal (Rudín), Havelka Hynek (Tržil), Přibyl Michal (Čamra), Přibyl Michal, Švec Jakub (Petele), Draksl Aleš (Homolka), Vlček Dušan (Mikeš), Švec Jakub, Švec Jakub

Sestava Strakonic: Pilc Lukáš, Bida Vladyslav, Bláha Milan, Franta Ondřej, Hozman Lukáš, Hřebíček Jan, Kolařík Vojtěch, Mikeš Adam, Menšík Václav, Petele Pavel, Vlček Dušan, Jakub Švec, Jan Lochmann

Nejlepší hráči Strakonic: Švec Jakub, Vlček Dušan

Josef Jindříšek, vedoucí družstva: „Páté mistrovské utkání dopadlo pro Strakonice bohužel špatně. Soupeř byl po celé dvě třetiny lepší než my, využil naše chyby a nastřílel nám góly. Toto utkání bylo velice vyhrocené, dohromady rozhodčí udělili 72 trestných minut. Třetí třetinu se naši kluci psychicky zvedli a podařilo se jim snížit stav, pro ně již prohraného zápasu. Tímto utkáním si naši hráči uvědomili, že pro ně vytoužený postup do ligy nebude vůbec lehký. V tomto zápase bych nikoho zvlášť nechválil ani neodsuzoval, protože všichni sami moc dobře ví, že na sobě musí tvrdě zapracovat.“