Krajská liga juniorů

Veselí nad Lužnicí – HC Strakonice 3:2 po SN (0:1, 1:1, 1:0 – 1:0).

Branky: Papež, Dlouhý

Asistence: Mikeš.

Sestava: Štrobl, Vastl – Papež, Rajtmajer, Vlček, Kordík, Janoch, Potužník, Řezník, Škoda, Dlouhý, Mikeš.

Trenér Libor Potužník: „Strakoničtí junioři přijeli do Soběslavi s desíti hráči, což se později ukázalo jako klíčové. Od třetí třetiny hráli již v devíti hráčích, protože na konci druhé třetiny technická závada na výstroji vyřadila Marka Kordíka. Ve třetí třetině nám rozhodčí vyřadil další tři hráče do konce zápasu, a tak jsme dohrávali v šesti. Stav 2:2 se podařilo hráčům udržet až do konce zápasu, bohužel v samostatných nájezdech jsme branku nevstřelili a soupeř se jednou trefil a vyhrál. Může nás mrzet spoustu neproměněných šancí, ale hokej se hraje na branky. Také jsme soupeři dovolili příliš hrát, takže trest musel přijít. Dobrý výkon podal Josef Štrobl, který několikrát mužstvo podržel.“