Liga starších žáků – 8. třída

V dalším kole ligy starších žáků A jsme v neděli 5. října zajížděli k tradičnímu soupeři do Písku.

Zápas pro nás začal dobře – hned ve 14. minutě se ujímáme vedení po brance J. Janocha a přihrávce T. Hollara -0:1 . Písek vyrovnává hned v 15. minutě – 1:1.

Ve 25. minutě se opět ujímáme vedení po brance J. Janocha a nahrávce T. Hollara – 1:2 . Ale Písek ve 31. minutě opět vyrovnává – 2:2 . Ve 35. minutě střílí rozdílovou branku Š. Kouba po asistenci A. Řehoře – 2:3 . Ale v následující 36. minutě domácí znovu srovnávají stav – 3:3 . Běží 39. minuta a L. Vokoun po samostatné akci dává naší rozdílovou branku – 3:4 .

V poslední části hry vyrovnává Písek ve 45. minutě a v 57. minutě se ujímá vedení – 5:4 . Ještě v 57. minutě (10 sekund po naší obdržené brance) vyrovnává T. Hollar po asistencích J. Janocha a P. Hradského na konečných – 5:5 .

V tomto zápase je třeba pochválit celý tým za bojovnost, ale také je třeba zmínit až trestuhodné nevyužívání gólových šancí a nedodržování pokynů trenéra. To nás stálo cennou výhru.

IHC Písek – HC Strakonice 5:5 (1:1, 2:3, 2:1).

Branky: 2 Janoch, Kouba, L. Vokoun, T. Hollar.

Asistence: 2 Hollar, A. Řehoř, J. Janoch, P. Hradský.

Sestava: Kratochvíl, Bezpalec – Vítovec, Svach, Havlíček, Bubík, Řehoř, Kouba, Vokoun, Hradský, Andrle, Hollar, Janoch, Kašpar, Babor.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček