V dalším kole ligy starších žáků A jsme v sobotu 27. září na domácím ledě hostili HC Tábor. Zápas pro nás nezačal vůbec dobře, protože hned v 6. minutě po chybě dostáváme ze samostatného úniku soupeře první gól (0:1). V 8. minutě máme výhodu přesilové hry, ale nedaří se nám v útočném pásmu soupeře ohrozit hostujícího brankáře. V 11. minutě vyrovnáváme – po dlouhé nahrávce T. Hollara střílí branku L. Vokoun (1:1). O minutu později se ujímáme vedení – po nahrávce P. Hradského střílí druhý gól J. Janoch (2:1). Další branku ve 13. minutě přidává L. Vokoun po nahrávce T. Hollarů, ale ve 14. minutě z rychlého protiútoku soupeř snižuje na 3:2.

Na začátku druhé třetiny ve 23. minutě využíváme přesilovou hru. Branku střílí Š. Kouba po přihrávkách D. Babora a V. Svacha – 4:2. Ve 36. minutě zvyšujeme své vedení už na 5:2 po brance A. Řehoře, jemuž nahrál L. Vokoun. Běží poslední minuta druhého dějství a opět využíváme výhodu přesilové hry. Branku dává A. Budík po nahrávce J. Janocha – 6:2.

V 50. minutě zápasu došlo ke střídání našich brankářů, když Bezpalce vystřídal Kratochvíl. V 52. minutě hosté snižují po chybě v naší rozehrávce – 6:3). V 56. minutě přidává další naší branku D. Babor a hosté ještě korigují skóre v 58. minutě na konečných 7:4.

V zápase jsme si konečně všichni mohli užít, jak chutná vítězství. Za výkon si všichni chlapci zaslouží pochvalu za bojovnost a také za předvedenou hru.

HC Strakonice – HC Tábor 7:4 (3:2, 3:0, 1:2).

Branky: Vokoun 2, Janoch, Kouba, Řehoř, Budík, Babor.

Asistence: Hollar 2, Hradský, Svach, Babor, Vokoun, Janoch, Bubík.

Sestava: Kratochvíl (50. Bezpalec) – Vítovec, Svach, Vaněček, Bubík, Böhm, Budík, Řehoř, Kouba, Vokoun, Hradský, Hollar, Janoch, Babor.

Připravil Jaroslav Vaněček, vedoucí družstva