V neděli 29. září sehráli strakoničtí páťáci další mistrovské utkání Ligy mladších žáků, tentokráte na ledě HC Domeček ve Veselí nad Lužnicí.

Naši hráči vstoupili do první třetiny ve velkém tempu a výbornou kombinační hrou si rychle získali náskok šesti branek.

Ve druhé třetině však přestal hrát náš mančaft týmově a to se obrátilo i ve stylu hry. Nevycházely nám přihrávky a časté vyjíždění jednotlivců mělo za následek přečíslení našich hráčů  v obranné třetině. Bruslením jsme se přizpůsobili soupeři a byli jsme rádi, že jsme mohli po druhé třetině odejít do kabin.

Začátek třetí třetiny se nesl v duchu té předchozí a několika vynucenými fauly jsme byli potrestáni dvěma rychlými brankami soupeře. To však náš tým povzbudilo a opět se na naší straně začal hrát hokej. Vycházely nám přihrávky a výborná střelba našich obránců od modré čáry, potrestala soupeře dalšími třemi brankami na konečných 9:2 v náš prospěch.

HC Domeček – HC Strakonice 2:9 (0:6, 0:0, 2:3).

Branky: Hála a Braun 3, Kabele, Šimák, Sládek.

Sestava: Ešler – Hála, Braun, Císař, Horejš, Eybl, Kovárna, Šimák, Sládek, Kabele, Šulc, Slavík, Častoral.