V neděli 8.ledna jsme přivítali na domácím zimním stadionu Kohouty z Tábora.Vzájemná bilance-jedna prohra 3:7 a remíza 3:3.

Začátek utkání vyšel skvěle.Především se zadařilo dvojici Had-Kolář,která měla na svědomí všechny 3 branky v 1.třetině(3.,6. a 16.min.).

Druhá část utkání už tak skvěle nevypadala.Kluci zřejmě ukolíbaní výsledkem polevili a hra podle toho také vypadala.Potom ale trenér zamíchal s pozicemi v první útočné trojici a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.Nejprve se ve 30.min. trefil Matěj Kolda (Had  P.),poté ve 32.min.vsítila branku Veronika Bucifalová (Pála T.).Třetí branku 2.třetiny zařídil opět M.Kolda po přihrávce V.Svacha.

Poslední část utkání už odpovídala výsledku.Hráli jsme v klidu,obrana táborské Kohouty k ničemu vážnějšímu nepustila a jako třešničku na dortu přidal v 57.min.hry 7.gól po přihrávce T.Hollara David Kolář.

HC STRAKONICE – HC TÁBOR  7:0 (3:0,3:0,1:0)

branky: KOLÁŘ 2,HAD 2,KOLDA 2, BUCIFALOVÁ

asistence: HAD 2,KOLÁŘ,PÁLA,SVACH,HOLLAR

hráč utkání: PILC LUKÁŠ

sestava: PILC

PÁLA,KOLDA,BUCIFALOVÁ,ŠKOLA,SVACH

KOLÁŘ,HOLLAR,JANOCH,KOLÁŘÍK,MĚCHURA,HAD

Ve středu 8.1.2014 zajíždíme na Nikolajku sehrát další mistrovské utkání se Slavojem Zbraslav.Hodně štěstí!!