V pátečním zápase C.E.B. ligy staršího dorostu proti celku z Chrudimi nebylo strakonickým dorostencům vlivem nepřesné koncovky souzeno získat potřebné body. Dvě nastřelené tyčky a dvě břevna v průběhu zápasu toho jsou jasným důkazem. Od úvodních minut zápasu až do jeho konce se hrálo ve vysokém tempu, velmi tvrdě a nečistě, o čemž svědčí 11 menších trestů a dva desetiminutové na straně domácí Chrudimi a 5 menších trestů na straně strakonického týmu. Přestože strakoničtí dorostenci byli od začátku až do konce rovnocenným soupeřem domácímu družstvu, skóre zápasu jako první otevřeli právě domácí v čase 14,08. Inkasovali jsme po chybě ve středním pásmu, kdy jsme včas nepokryli najíždějícího hráče domácích, který dostal přihrávku do jízdy a následně překonal obránce i brankáře. Strakoničtí se ale z obdrženého gólu nesložili a trpělivě bojovali. V čase 31,37 se prosadil před brankou Jakub Mikeš po nahrávce Tomáše Křenka, srovnal stav na 1:1 a nalil novou krev do strakonických žil. Od té doby se na ledě odehrával tuhý boj o další vstřelenou branku. Ta přišla až ve třetí třetině, bohužel do naší sítě, po prohraném souboji jeden na jednoho v rohu obranného pásma. Na tuto obdrženou branku jsme již nedokázali odpovědět.  Nedokázali jsme skórovat ani ve více než minutové power play, kterou jsme hráli z části i při početním oslabení soupeře. Dá se říci, že chybělo i kus pověstného štěstíčka. Přes prohru však strakoničtí dorostenci podali velmi dobrý a bojovný výkon a je velkou škodou a pro ně samé velkým zklamáním, že tento výkon nepodtrhli úspěšnou koncovkou a zápas nedotáhli do vítězného konce.

Zedník Jiří

Sestava Chrudim: Peřina, Kratochvíl, Polák, Švarc, Šídlo, Machač, Pilař, Gabriel, Kopečný, Jiruška, Berný, Šklíba, Kmošek, Kmoníček, Dušek, Solnička,

Novotný, Zeman,

Sestava Strakonice: Štrobl, Potužník, Kollros, Lang, Holman, Mikeš Jakub, Škoda, Dlouhý, Křenek, Vlček, Menšík, Hozman, Mikeš Adam.

Branky Strakonice: 31,37 Mikeš J.(Křenek)

Třetiny 1:0, 0:1, 1:0

Vyloučení: 11: 5     navíc Švarc a Jiruška (Chrudim) 10´  za nesportovní chování (protesty)

využití přesilovek 0:0

Rozhodčí: Třasák,