6. 12. 2013 hostili junioři soupeře z Berouna. V první třetině se nám dařilo být vyrovnaným soupeřem, i když herní převaha podpořená zkušenostmi z vyšší seniorské soutěže byla vidět. Druhou třetinu  vstřelil soupeř dvě branky, na které jsme odpověděli jedním zásahem. Třetí dějství lépe vyznělo pro hosty a ti navýšili skóre na rozdíl čtyř branek.

HC Strakonice – HC Berounští Medvědi 1:5  /0:0/1:2/0:3/   Branka: Kursch

                                                                                   Asistence:Bazgier, Gross                                                                       

Sestava: Havelec, Štrobl, Hrubý, Srb, Gross, Kordík, Fedor, Křenek, Papež, Mikeš, Škoda, Kursch, Bazgier

8.12.2013 přijeli na náš led hráči z Kolína. V první třetině jsme darovali soupeři několik příležitostí svými chybami, který touto nabídkou nepohrdl a dvě potrestal. Naši hráči měli také několik příležitostí, ale ty se nepodařilo využít. Druhou třetinu raději nekomentovat, v některých okamžicích děkujme znovu skvělému Davidu Havelcovi, že stav nebyl ještě horší. Do třetího dějství vstoupili naši hráči jako vyměnění a po zásluze se dočkali kontaktního gólu. I když snaha byla velká ani při závěrečné hře bez brankáře se nepodařilo stav srovnat. Velmi dobrý herní výkon předvedli všichni hráči z dorostu, kteří v těchto těžkých chvílích vypomáhají v juniorce a  hráči postiženi drobnými šrámy a vyrózami.

 HC Strakonice – SC Kolín  1:2   /0:2/0:0/1:0/  Branka: Mikeš

                                                                                   Asistence: Srb, Křenek

Sestava: Havelec, Štrobl, Hrubý, Srb, Gross, Kordík, Křenek, Papež, Mikeš, Škoda, Kursch, Bazgier