HC Rebel Havlíčkův Brod     7
HC Strakonice                                   2  

Třetiny: 2:1, 3:1, 2:0

 Branky a nahrávky:  2 Polák (Kolouch, Semerád), 13 Kraučuk (Abbrent, 20 Klochko ( Kollros, Hadrava), 28 Kraučuk, 28 Dlouhý, 32 Semerád, 34 semerád (Kolouch, Vacek), 49 Kolouch, 51 Kraučulk ( Abbrecht, Bušek) V yloučení: 5:6.Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 20 Průběh utkání: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2. 6:2, 7:2

Sestava HC Rebel Havlíčkův Brod: Kekula (Adam) – Suchý, Lacina, Bušek, Klofáč, Mendl, Bancíř, Vacek, Gažák, Kraučuk, Abbrecht, Křížek, Kolouch, Semerád, Cejpek, Polák

Sestava HC Strakonice: Řeřábek – Janoch, Dlouhý, Potužník, Kollros, Hadrava, Vlček, Menšík, Lang, Mikeš Jakub, Mikeš Adam, Holman, Klochko, Hozman

Komentář k zápasu

Po páteční zasloužené prohře a totálním debaklu s prvním týmem tabulky odjeli strakoničtí starší dorostenci v téměř totožné sestavě na led Rebelů, kteří jsou druzí v tabulce. Opět naše velmi mladé mužstvo oslabené o 6  hráčů základní sestavy nastoupilo proti starším a zkušenějším hráčům, ale tentokrát se mininimálně do poloviny zápasu musel bát soupeř o výsledek. Naši hráči dobře bránili, napadali soupeře a dostávali se do zakončení a obránci je střelami od modré v tomto podporovali. Bohužel naše chyby nás neustále nutili dotahovat náskok soupeře,  kterému se podařilo tyto chyby využít a v polovině utkání se podařilo po několika našich šancích soupeři odskočit na dvě branky a v zápětí po již ubráněné přesilovce zvýšit a odskočit na tři branky. I třetí třetina byla z naší strany dobře odehraná, bylo možno snížit brankový rozdíl, ale nepodařilo se využít vypracované šance. V polovině třetí třetiny jsme šli do oslabení 5:3, kdy jsme měli tři hráče na trestné lavici a soupeř dvakrát tuto početní výhodu využil. I když se zdá výsledek jednoznačný, naši hráči v této mladé a oslabené sestavě podali výborný výkon a za to jim děkuji.