Na Táborském ledě začali soustředěněji domácí. Nejprve ve 3. minutě Ježek prověřil pozornost Myslivce střelou z kruhů a o minutu později projel obranou hostí Drda a střelil těsně vedle levé tyče Myslivcovy branky. V 5. minutě se dostali ke slovu hosté, když Pangrác vybojoval puk v rohu, objel branku a zasouval puk pod domácím brankářem Šelepou do branky, ten jej ale na brankové čáře zachytil. V 8. minutě se protáhl domácí obranou Hlaveš a nastřelil  horní tyč  Myslivcovy branky. V 9. minutě hráli  hosté přesilovku pět proti třem, ale kromě střely Řehoře od modré se jim nevydařila.  Po jejím skončení nejprve Major po kombinaci druhého útoku střílel k tyči Šelepovi branky,  ale ten betonem střelu vyrazil. Naopak po závaru před hostující brankou neobsazený Ježek trefil levý horní roh Myslivcovy branky a domácí vedli 1:0. V předposlední minutě první třetiny hráli hosté přesilovku a

při ní po kombinaci Černý v šanci nadvakrát neprostřelil domácího Šelepu.

Puk do sítě nakonec hosté dostali, když Kurečka tečoval střelu Řehoře pod horní tyč domácí branky, jenže současně se zahoukáním sirény, takže se skóre neměnilo. Druhou třetinu začali aktivněji hosté a Řehoř od modré prověřil Šelepu hned ve 21. minutě. O minutu později Růžička střílel ze strany těsně vedle domácí branky. Ve 25. minutě nejprve Myslivec chytil střelu domácího Ježka zblízka, aby vzápětí předvedl výborný zákrok lapačkou proti střele Drdy. Jak vyzrát na domácí obranu předvedl ve 29. minutě obránce hostí David Kovář, který nebojácně vyjel z rohu před domácí branku a trefil pravý roh Šelepovy branky a vyrovnal na 1:1. Ve 30. minutě hráli domácí přesilovku, do brejku ale ujeli Černý s Růžičkou, Milan Černý volil střelu přes obránce a prostřelil Šelepu,  jenže branku rozhodčí neuznali pro údajný těsný ofsajd na modré čáře Růžičky. Ve 35. minutě po nepřesné přihrávce obránců  hostí se puk odrazil před branku, kde šťastná teč domácího Žižky prošla mezi Myslivcovými betony do sítě a domácí vedli 2:1. Velkou šanci hostí vyrovnat neproměnil ve 38.minutě Růžička, když po chytré Pangrácově nahrávce trefil pouze horní tyč odkryté Šelepovy branky.

Ve třetí třetině hned v úvodu, ve 41. minutě zvýšili domácí hodně lacině na 3:1, když puk prošel přes brankoviště hostí k u tyče nepokrytému Perníkovi a ten pohodlně překonal Myslivce.  Další velkou šanci domácích měl o dvě minuty později domácí Žižka, jehož střelu k pravé tyči pohotově vyrazil betonem Myslivec. Ve 44. minutě ujel domácí obraně hostující Tomáš Růžička, v brejku ale přestřelil Šelepovu branku. Hosté získali převahu a ve 48. minutě zakončoval z kruhů Binder, jenže Šelepa předvedl výborný zákrok. O minutu později po kombinaci Růžičky s Pangrácem zakončil střelou k tyči Černý a hosté snížili na 3:2. Hosté téměř celou závěrečnou desetiminutovku odehráli ve třetině domácích, ti ale dobře bránili a v brance chytal pozorně Šelepa, který domácí podržel a hostům se stav již vyrovnat nepodařilo.