8. 9. 2013 sehráli junioři odvetné přípravné utkání v Písku. První třetina byla poměrně vyrovnaná. Obě mužstva měla několik dobrých gólových příležitostí. Ovšem ta druhá se nám znovu ukázkově povedla hned v úvodu a soupeř vedl o dvě branky. Díky trestnému střílení se podařilo snížit na kontaktní gól, ale znovu nám soupeř odskočil v rozmezí tří minut na rozdíl tříbrankový. Na začátku třetí třetiny se nám podařilo odolávat tlaku domácích a přišla, po zlepšené hře, i zasloužená odměna  v podobě vstřelených branek. Pochvala znovu brankářskému tandemu David+David a čtyřbrankovému střelci Michalu Bazgierovi. Postřeh na závěr: “Každý začněme především u sebe”.

IHC Písek – HC Strakonice  5:5  /1:1/4:1/0:3/  Branky: Fedor (Kordík), 4 x Bazgier (2x Vavřík, Gross)

Sestava: Havelec, Řeřábek, Schovánek, Kordík, Gross, Janoch, Srb, Křenek, Vavřík, Bazgier, Rajtmajer, Papež, Fedor, Řezník