Juniorská liga ČR byla v minulém týdnu rozlosována a strakoničtí junioři už znají celkový rozpis utkání. V úvodním kole narazí 20. září na favorita soutěže lvi z Hradce Králové. Dalšími soupeři pro strakonické mladíky budou junioři z Kolína, Berouna, Velkých Popovic, Krkonoš, Tábora, Havlíčkova Brodu, Třebíče a Písku.

Celkový rozpis:

 

                    LJ sk. Střed 2013-2014
1. kolo 20. 09. 2013 pátek
5201. HC Strakonice Královští lvi HradecKrálové
5202. HC Berounští Medvědi TJ SC Kolín
5203. HC Krkonoše HC Tábor
5204. TJ Slavoj Velké Popovice HC Rebel Havlíčkův Brod
5205. IHC Písek SK Horácká Slavia Třebíč
2. kolo 22. 09. 2013 neděle
5206. Královští lvi HradecKrálové SK Horácká Slavia Třebíč
5207. HC Rebel Havlíčkův Brod IHC Písek
5208. HC Tábor TJ Slavoj Velké Popovice
5209. TJ SC Kolín HC Krkonoše
5210. HC Strakonice HC Berounští Medvědi
3. kolo 27. 09. 2013 pátek
5211. HC Berounští Medvědi Královští lvi HradecKrálové
5212. HC Krkonoše HC Strakonice
5213. TJ Slavoj Velké Popovice TJ SC Kolín
5214. IHC Písek HC Tábor
5215. SK Horácká Slavia Třebíč HC Rebel Havlíčkův Brod
4. kolo 29. 09. 2013 neděle
5216. Královští lvi HradecKrálové HC Rebel Havlíčkův Brod
5217. HC Tábor SK Horácká Slavia Třebíč
5218. TJ SC Kolín IHC Písek
5219. HC Strakonice TJ Slavoj Velké Popovice
5220. HC Berounští Medvědi HC Krkonoše
5. kolo 04. 10. 2013 pátek
5221. HC Krkonoše Královští lvi HradecKrálové
5222. TJ Slavoj Velké Popovice HC Berounští Medvědi
5223. IHC Písek HC Strakonice
5224. SK Horácká Slavia Třebíč TJ SC Kolín
5225. HC Rebel Havlíčkův Brod HC Tábor
6. kolo 06. 10. 2013 neděle
5226. Královští lvi HradecKrálové HC Tábor
5227. TJ SC Kolín HC Rebel Havlíčkův Brod
5228. HC Strakonice SK Horácká Slavia Třebíč
5229. HC Berounští Medvědi IHC Písek
5230. HC Krkonoše TJ Slavoj Velké Popovice
7. kolo 11. 10. 2013 pátek
5231. TJ Slavoj Velké Popovice Královští lvi HradecKrálové
5232. IHC Písek HC Krkonoše
5233. SK Horácká Slavia Třebíč HC Berounští Medvědi
5234. HC Rebel Havlíčkův Brod HC Strakonice
5235. HC Tábor TJ SC Kolín
8. kolo 13. 10. 2013 neděle
5236. Královští lvi HradecKrálové TJ SC Kolín
5237. HC Strakonice HC Tábor
5238. HC Berounští Medvědi HC Rebel Havlíčkův Brod
5239. HC Krkonoše SK Horácká Slavia Třebíč
5240. TJ Slavoj Velké Popovice IHC Písek
9. kolo 18. 10. 2013 pátek
5241. IHC Písek Královští lvi HradecKrálové
5242. SK Horácká Slavia Třebíč TJ Slavoj Velké Popovice
5243. HC Rebel Havlíčkův Brod HC Krkonoše
5244. HC Tábor HC Berounští Medvědi
5245. TJ SC Kolín HC Strakonice
10. kolo 20. 10. 2013 neděle
5246. Královští lvi HradecKrálové HC Strakonice
5247. TJ SC Kolín HC Berounští Medvědi
5248. HC Tábor HC Krkonoše
5249. HC Rebel Havlíčkův Brod TJ Slavoj Velké Popovice
5250. SK Horácká Slavia Třebíč IHC Písek
11. kolo 25. 10. 2013 pátek
5251. SK Horácká Slavia Třebíč Královští lvi HradecKrálové
5252. IHC Písek HC Rebel Havlíčkův Brod
5253. TJ Slavoj Velké Popovice HC Tábor
5254. HC Krkonoše TJ SC Kolín
5255. HC Berounští Medvědi HC Strakonice
12. kolo 27. 10. 2013 neděle
5256. Královští lvi HradecKrálové HC Berounští Medvědi
5257. HC Strakonice HC Krkonoše
5258. TJ SC Kolín TJ Slavoj Velké Popovice
5259. HC Tábor IHC Písek
5260. HC Rebel Havlíčkův Brod SK Horácká Slavia Třebíč
13. kolo 15. 11. 2013 pátek
5261. HC Rebel Havlíčkův Brod Královští lvi HradecKrálové
5262. SK Horácká Slavia Třebíč HC Tábor
5263. IHC Písek TJ SC Kolín
5264. TJ Slavoj Velké Popovice HC Strakonice
5265. HC Krkonoše HC Berounští Medvědi
14. kolo 17. 11. 2013 neděle
5266. Královští lvi HradecKrálové HC Krkonoše
5267. HC Berounští Medvědi TJ Slavoj Velké Popovice
5268. HC Strakonice IHC Písek
5269. TJ SC Kolín SK Horácká Slavia Třebíč
5270. HC Tábor HC Rebel Havlíčkův Brod
15. kolo 22. 11. 2013 pátek
5271. HC Tábor Královští lvi HradecKrálové
5272. HC Rebel Havlíčkův Brod TJ SC Kolín
5273. SK Horácká Slavia Třebíč HC Strakonice
5274. IHC Písek HC Berounští Medvědi
5275. TJ Slavoj Velké Popovice HC Krkonoše
16. kolo 24. 11. 2013 neděle
5276. Královští lvi HradecKrálové TJ Slavoj Velké Popovice
5277. HC Krkonoše IHC Písek
5278. HC Berounští Medvědi SK Horácká Slavia Třebíč
5279. HC Strakonice HC Rebel Havlíčkův Brod
5280. TJ SC Kolín HC Tábor
17. kolo 29. 11. 2013 pátek
5281. TJ SC Kolín Královští lvi HradecKrálové
5282. HC Tábor HC Strakonice
5283. HC Rebel Havlíčkův Brod HC Berounští Medvědi
5284. SK Horácká Slavia Třebíč HC Krkonoše
5285. IHC Písek TJ Slavoj Velké Popovice
18. kolo 01. 12. 2013 neděle
5286. Královští lvi HradecKrálové IHC Písek
5287. TJ Slavoj Velké Popovice SK Horácká Slavia Třebíč
5288. HC Krkonoše HC Rebel Havlíčkův Brod
5289. HC Berounští Medvědi HC Tábor
5290. HC Strakonice TJ SC Kolín