15.2.2013 sehráli junioři domácí zápas s Kolínem. I když přijel soupeř pouze s jedenácti hráči do pole, byl od začátku lepší, hokejovější a po zásluze vedl po II.třetině 0:3. Ve třetí třetině dostali někteří hráči chuť do hry a nám se začla naskytovat jedna šance za druhou. Snížili jsme na 1:3 a ve velké euforii se tlačili vpřed, ale soupeř nás znovu posadil na zem vstřelením branky. Hráči Kolína zvítězili zaslouženě, pouze jedna vada na kráse tohoto utkání jsou zranění hráči domácích.

HC Strakonice – TJ SC Kolín 1:4  /0:1/0:2/1:1/ Branka:Paukner(Kordík)

Sestava: Havelec. Řeřábek, Andrle, Kurečka, Hřebíček, Hrubý M., Srb, Hrubý L., Topinka, Gross, Fedor, Mála, Papež, Bazgier, Paukner, Kordík, Vavřík, Křenek

17.2.2013 zajížděli hráči na led do Mělníka. Již od první minuty se hrál opatrný hokej na obou stranách, ale naši hráči se postupně osmělovali a přebírali režii zápasu do svých rukou. Od začátku druhého dějství jsme kralovali na ledové ploše a ovoce na sebe  nedalo dlouho čekat. V rozmezí 2 minut jsme vstřelili dvě branky, a bylo otázkou času kolik jich ještě padne. Bohužel naši hráči se znovu nedokázali řídit pokyny trenérů a hokej znovu začal připomínat chlív na ledě, a tak bylo otázkou času, kdy si vykoledujeme nějakou branku v naší síti. To se soupeři povedlo  6 sekund před koncem třetiny. Třetí přinesla oboustraně nepřesný hokej, z naší strany minimální zlepšení, ale přesto jsme zvítězili. Vadou v zápase je další zraněný hráč.

HC Junior Mělník – HC Strakonice 1:2  /0:0/1:2/0:0/

Branky: Hrubý L.(Kurečka), Mála(Hřebíček, Doubek)

Sestava:Doubek, Havelec, Hřebíček, Hrubý M., Kurečka, Srb, Hrubý L., Gross, Mála, Kordík, Papež, Křenek, Fedor, Vavřík