18.1.2013 v pátek sehrála naše juniorka utkání na ledě IHC Písek. Ve velmi svižně hraném utkání byli naši junioři více jak rovnocenným soupeřem. Padesát minut byl stav neměnný 0:0, i když brankové příležitosti byly na obou stranách. I když jsme byli na brankové příležitosti daleko nebezpečnější, podařilo se domácím v polovině třetí třetiny vstřelit branku, která se ukázala jako rozhodující. Našim hráčům by slušel po tomto utkání alespoň jeden bod.                               IHC Písek – HC Strakonice 1:0 /0:0/0:0/1:0/

20.1.2013 jsme sehráli utkání na domácím ledě proti mužstvu z Velkých Popovic. Toto utkání bylo daleko více v režii hostujících hráčů, ale přesto jsme se dokázali ujmout ke konci druhé třetiny vedení. Ve třetí třetině jsme nedokázali odolat tlaku soupeře a ten během deseti minut otočil stav ve svůj prospěch.

HC Strakonice – TJ Slavoj Velké Popovice  1:3  /0:0/1:0/0:3/                                                           Branka:Vavřík(Papež)                                                                                                                                                                                   Sestava dvojkola: Doubek, Havelec, Andrle, Křenek,Hrubý, Fedor, Hřebíček, Gross, Mála, Vavřík, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Kubec, BazgierNEJVĚTŠÍ ABSOLUTORIUM V ZÁPASECH PATŘÍ OBĚMA BRANKÁŘŮM, KTEŘÍ PŘEDVÁDĚLI FANTASTICKÉ ZÁKROKY PO CELOU DOBU UTKÁNÍ.