V juniorské liz pokračovali strakoničtí junioři v novém roce víkendovými zápasy v Kolíně a na domácím ledě s Juniorem Mlěník.

TJ SC Kolín – HC Strakonice 5:3 (2:0, 2:1, 2:2)

Sestava Strakonice: Havelec, Řeřábek, Kordík, Gross, Mála, Fedor, Srb, Hrubý, Kurečka, Andrle, Vavřík, Bazgier, Křenek, papež

Branky: Hrubý (srb), Kurečka (Vavřík)

V neděli pokračovali druhým zápasem na domácím ledě přivítali HC Junior Mělník, se kterým naposledy hráli na domácím ledě vysoko 11:1. Úvodní třetina utkání nebyla příliš zajímavá, ikdyž domácí měli z kaje zápasu výhodu pětiminutové přesilové hry, tak nedokázali pořádně prověřilt golmana Roušara. Góly začaly padat až ve druhé třetině. Hned po 39 vteřinách otevřel skore utkání Petr Mála, který si sjel z pozice obránce před branku. Hosté dokázali za chvíli vyrovnat, Doubek viděl střelu Krejzi, ale kotouč prošel mezi betonem a lapačkou do sítě na 1:1. O minutu na to strhl vedení na svou stranu strakonický Hrubý, když se před brankou zorientoval a doklepl kotouč do prázdné branky na 2:1. V polovině utkání v útočném pásmu Strakonic se dostal kotouč na holi Jaroslava Hřebíčka, ten od modré čáry propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na 3:1. O minutu později krásným únik a ještě lepší zakončení v podání Paval Srba upravil skore na 4:1. Ve třetí části domácí kontrolovali hru. Ve 42. minutě Jan Vavřík zvyšoval už na 5:1. V 50. minutě se trefil podruhé v utkání Lukáš hrubý na 6:1 a v čase 55:55 Daniel Kurečka dobře clonil před brankářem a vyraženou střelu Kordíka v pádu doklepl do sítě na konečných 7:1.

HC STRAKONICE – HC JUNIOR MĚLNÍK 7:1 (0:0, 4:1, 3:0)

Sestava HC Strakonice: Doubek, Havelec, Andle, Křenek, Hrubý, Fedor, Hřebíček, Gross, Mála, VaVŘÍK, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Bazgier
Branky (asistence) HC Strakonice: Mála (Srb), Hrubý, Hřebíček (Andrle), Srb (Hrubý), Vavřík (Kurečka), Hrubý (Kordík), Kurečka (Hřebíček)
Sestava HC Junior Mělník: Roušar, Pobij, kejza, Šrámek, Kotek, Novák, Havel, Novotný, Heran, Makovský, Řípa, Pánek, Tulach