Strakoničtí čtvrťáci sehráli poslední utkání na malém hřišti v Českých Budějovicích se soupeři z Tábora a místního Mountfieldu.
Tým “A”
V prvním zápase proti týmu od Jordánu naši chlapci nastoupili v pomalém tempu a hned prvních vteřinách inkasovali. Za včasu se však probudili a výsledek zápasu obrátili ve svůj prospěch tj. 8:4.
Ve druhém zápase proti Mountfieldu si naši začátek zápasu pohlídali a rychlými dvěma brankami skórovali do soupeřovi branky. Ve třetí třetině se však soupeř dotáhl na rozdíl jednoho gólu a v početní převaze s hrou bez brankáře obdrželi od pozorné trojky Hála, Braun, Novák českobudějovičtí stvrzující branku na 9:7. Za vítězství v obou zápase výrazně přispěl skvěle chytající Honsa.
Tým “B”
V prvním zápase proti týmu HC Tábor naši začali se soupeřem vyrovnaně a končili první třetinu za stavu 1:1. Ve druhé třetině jsme se v první minutě ujali vedení avšak pak už patřil led jen soupeři. Rychlými čtyřmi brankami dostal naše hráče na kolena. V závěru utkání se překvapení nekonalo a hráči Tábora si vítězství v zápase už pohlídali a zvítězili 7:4.
Ve druhém zápase proti Mountfieldu se projevila větší sehranost a zkušenost soupeře a opět rychlými čtyřmi brankami vzali našim hráčům iluze o vítězství. Naši chlapci v závěru pouze korigovali výsledek na konečných 3:8.
Všem chlapcům přeji hezké vánoce, bohatého ježíška a v roce 2013 mnoho hokejových úspěchů. Luboš Hála.
Výsledky
HC Strakonice “A”- HC Tábor “A” 8:4(3:1,3:0,2:3) Branky:Matašovský M. 3, Hála a Braun 2, Novák
HC Strakonice “B”- HC Tábor “B” 4:7(1:1,2:4,1:2) Branky:Císař 2, Častoral a Šimák
HC Strakonice “A”- HC Mountfield “A” 9:7(4:2,3:3,2:2) Branky:Hála 4, Braun a Kříž 2, Kabele